KONST / Litografier / Färglitografi 16165440
nr 1616 5440
Färglitografi
Rolf Steinberg. Signerad, numrerad 43/70, daterad -92 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:28:47
26/4 19:12:56
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor